Hakkımızda

Gürün İnşaat

Gürün; inşaat, gayrimenkul yatırım, turizm faaliyetlerine odaklanmış şirkettir.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Gürün İnşaat

2005’li yıllarda,Kahramanmaraş’ın çeşitli bölgelerinde çoğunlukla konut ve tesis yapımı ile müteahhitliğe başlayan ve gün geçtikçe inşaat sektöründeki kalitesini ve konut sayılarını artırmaya devam etmiştir.

Türk inşaat sektörünün deneyimli,dinamik ve yenilikçi kuruluşlarından biri olan Gürün İnşaat kurulduğu günden bu yana pek çok konut projesine imza atarak binlerce aileyi ev sahibi yapmış bunun yanında çeşitli ticaret merkezleri ve kuruluşları inşa etmiştir.

Gürün İnşaat

geçmişteki iş ve sosyal tecrübelerinin ışığında inşaat sektöründe yenilikçi vizyonu ve sorumluluk sahibi prensibini benimseyen anlayışla her geçen gün yerini daha da sağlamlaştırmayı amaçlamaktadır.

Gürün olarak yola çıktığımızdan bugüne ödün vermediğimiz tek şey varsa,o da sağlam yapılar inşaa edip insanların kaliteli yaşam sürmelerine olanak sağlamaktadır.Teknolojiyi anlamlı hale getiren projelerimizle hem çevreye ve doğaya karşı duyarlı davranmakta hem de ülke istihdamına katkı sağlamaktayız.

Gürün İnşaat

 farklı yapı modelleriyle beklentileri karsılayarak, yenilikçi,mimari tasarımın ön planda olduğu ve söz verilen zamanda inşa edilen yaşam alanları yapmak için kurulan ve her yeni günün getirdiği değişimi de doğru lokasyon, kaliteli inşaat üretimi ve yaşam senaryolarının profesyonelce kurgulanması ile yatırımcısına değer kazandıran projeler üretmek üzerine markasını inşaa etmektedir.

Gürün İnşaat

kaliteyi daima ön planda tutmak, hayatı daha yaşanabilir kılmak, estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak ve zevk aldıran mekanlar yaratmak için hiç durmadan mutluluğun temellerini atmaya kendine ilke edinmiştir.

Gürün İnşaat

yaşam alanlarını sanata dönüştürerek geleceğin büyüklerine içinde keyifle yaşayacakları şehirler bırakmayı hedeflemektedir.